• حضور مدیر محترم جهاد کشاورزی و جمعی از نمایندگان کشاورزان در دفتر شورای اسلامی زرین شهر    :   درپی انتخاب هیئت رئیسه شورای شهر و انتخاب شایسته جناب آقای سعید نادی زاده به عنوان ریاست شورای شهر دوره پنجم مدیر محترم جهادکشاورزی جناب آقای انصاری به اتفاق جناب ...
 • رئیس شورای اسلامی زرین شهر عنوان کرد: ذوب آهن کارخانه ای که هم لبخنداست وهم تلخند/ رویای تلخ اشتغال جوانان لنجان در ذوب آهن    :   به گزارش خبرنگار ایمنا از شهرستان لنجان،اکبر آریان در نشست مشترک اعضاء شورای اسلامی شهرهای زرین شهر، چمگردان، زاینده رود، باغشاد، سده لنجان و ورنامخواست، رئیس اداره محیط زیست ...
 • اکبر آریان، رییس شورای اسلامی زرین شهر طی پیامی از حضور پررنگ و باشکوه مردم در انتخابات قدردانی کرد.    :   متن پیام به شرح زیر است: دوباره من، دوباره ما، دوباره ایران، تبریک و شاد باش بر ملتی که با حضور پررنگ و پرمهر خود در روز ۲۹ اردیبهشت در پای ...
 • حضور رییس و اعضای شورای اسلامی زرین شهر در اداره آبفای شهرستان لنجان    :   در تاريخ 24/11/95 رئيس و اعضاي شوراي اسلامي زرين شهر با حضور در اداره آبفاي شهرستان لنجان با آقاي بيگيان رئيس جديد اداره آبفاي لنجان ديدار كردند. در اين ديدار ...
 • بازدید رییس و اعضای شورای اسلامی زرین شهر از اداره زندان زرین شهر    :   در تاريخ 24/11/95 در نشست صميمانه اي كه با حضور رئيس و اعضاي شوراي اسلامي زرين شهر در محل اداره زندان زرين شهر تشكيل شد آقاي اكبر آريان رئيس شوراي ...
 • دیدار رئیس و اعضای شورای اسلامی زرین شهر با رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان لنجان    :   در تاريخ 23/11/95 رئيس و اعضاي شوراي اسلامي زرين شهر با آقاي يسلياني رئيس اداره راه و شهرسازي شهرستان لنجان ديدار و گقتگو كردند. در اين ديدار آقاي اكبر آريان ...
 • نشست مشترک شورای اسلامی شهر و هیئت های ورزشی شهرستان لنجان

  کمبود امکانات – نبود پشتوانه مالی- نبود برنامه ریزی صحیح و اصولی – نا هماهنگی مدیریتی در ورزش و … چالشهای بزرگ ورزش شهر و شهرستان از زبان مسئولین هیئت های ورزشی است .

   

  در ابتدای جلسه آقای سلیمیان رئیس شورای اسلامی شهر پس از عرض خیر مقدم به مسئولین  هیئت های ورزشی شهرستان و تشکر از حضور به موقع آنان گفت : هدف اصلی این جلسه ارتقاء جایگاه ورزش در شهر و شهرستان و کمک به توسعه همه جانبه آن در تمامی ارکان جامعه است . وی وضعیت موجود ورزش شهر و شهرستان را در حالت رکود اعلام کرد و گفت علیرغم تلاش ریاست محترم اداره ورزش و جوانان و همت والای هیئت ها و روسای محترم آن متاسفانه  به دلیل وضعیت موجود اقتصادی و نبود حمایت مالی سازمانی در زمینه فعالیت های ورزشی و ظهور و بروز موفقیت های ورزشی در سطح استان و کشور جایگاه خوبی نداریم و تحقق موفقیت در عرصه ورزشی نیازمند همت والای مسئولین استانی – شهرستان و روسای محترم هیئت هی ورزشی است . رئیس شورای اسلامی شهر گفت : البته شورای اسلامی شهر علیرغم وجود مشکلات مالی    و کاهش درآمدهای ناشی از عوارض کارخانجات تا آنجا که در وسع این مجموعه و توان مالی شهرداری بوده حامی و پشتیبان ورزش و هیئت های مسئول در این امر خطیر است . سپس مسئولیت های هیئت های ورزشی به بیان نقطه نظرات و پیشنهادات خود در مورد وضعیت رشته های ورزشی مربوطه در شهر و شهرستان پرداخته و از مشکلات موجود در مسیر توسعه ورزش و موانع موجود در سر راه فعالیت مجموعه های وابسته به خود پرداختند .

  IMG_3639

   

  آقای شریف آبادی مسئول هیئت شطرنج شهرستان لنجان معتقد است با توسعه ورزش های سالم و سازنده مثل شطرنج می توان مانع از انجام فعالیت های غیر مثبت اجتماعی و فرهنگی در جامعه شد پس توسعه این ورزش و ورزشهای سالم و سازنده از نظر بنده نوعی امر به معروف است  .وی از نبود مکان ثابت و حتی عدم وجود یک دفتر جهت مدیریت شطرنج در شهرستان گلایه دارد و می گوید از سال ۹۱ تاکنون هیچ گونه بودجه ای به این هیئت تعلق نگرفته است در حالیکه شهرستان دارای بهترین استعداد ها در این رشته است .

  مسلم شریف آبادی مسئول هیئت جودوی شهرستان هم مهمترین مشکل هیئت را نبود سالن استاندارد برای اجرای یک مسابقه کشوری می داند و می گوید : شهرهایی با استعداد های انسانی کمتر از ما دارای سالن استاندارد و خوابگاه هستند در حالیکه با وجود برتری ورزشکاران شهرستان لنجان در این رشته ما حتی فاقد خانه جودو هستیم .

  آقای شلتوکی مسئول هیئت تیراندازی شهرستان هم معتقد است با وجود اینکه این ورزش به پشتوانه مالی بسیار کمی نیاز دارد اما این هیئت فاقد کمترین امکانات در این رشته است وی پیشنهاد می کند این جلسات به صورت مستمر با هدف رفع اساسی مشکلات هیئت ها و فعالیت آنان تشکیل شود .

  آقای طوقانی مسئول هیئت کشتی با واگذاری اماکن ورزشی به بخش خصوصی به صورت اجاره مخالفت می کند و می گوید ما چشم امیدمان در هیئت ها به وجود همین سالن هاست که اگر به مزایده گذاشته شود و به اجاره بخش خصوصی در آید هیئت ها دیگر فاقد کمترین پشتوانه برای فعالیت خواهند شد وی از شورای اسلامی شهر خواهان مساعدت مالی و تصویب مصوبات حمایتی جهت هیئت های فعال ورزشی است .

  IMG_3645

   

  آقای ذبیحی مسئول هیئت ووشوی شهرستان بزرگترین دغدغه هیئت ها را نبود زیر ساخت های کافی می داند و می گوید : وقتی یک خوابگاه جهت ورزشکاران در اختیار نداریم چطور می توانیم مسابقات استانی و یا کشوری برگزار کنیم وی مهمترین سوال والدین در هنگام ثبت نام فرزندانشان برای کلاسهای ورزشی را هزینه کلاسها معرفی می کند .

  آقای صفوی مسئول هیئت سوار کاری شهرستان از درخشش سوارکاران شهرستان لنجان در سطح استان سخن می گوید وی در ادامه از نام پرآوازه شهرستان در این رشته ورزشی اظهار خشنودی نموده  و می گوید جا دارد شورای اسلامی شهر به یاری و مدد این ورزش آرام و مفرح بیاید چرا که نیاز جدی ما وجود یک پیست اسب دوانی و یک زمین بزرگ برای این فعالیت ورزشی است .

  آقای ضیایی مسئول هیئت وزنه برداری شهرستان از موفقیت هایی سخن می گوید  که ریشه در این شهرستان داشته اما به کام مرکز استان و یا دیگر شهرهای کشورمان تمام می شود چرا که وی معتقد است دو چهره وزنه برداری کشوری ما در این شهر رشد کرده و پرورش یافته اند اما نامی  از این شهر و شهرستان در میان نیست و حق شهرستان نادیده گرفته می شود و این به خاطر نبود پشتوانه مالی هیئت است . ضیایی موفقیت های هیئت وزنه برداری شهرستان را چشمگیر خوانده و میگوید : در طول ۲۵ سال فعالیت جدی این هیئت موفق به دریافت ۱۵۰ عدد کاپ قهرمانی در مسابقات استانی و کشوری شده است .

  IMG_3928

  آقای اسماعیلی مسئول هیئت شنا : نبود بودجه پشتوانه مالی ، کمبود امکانات سخت افزاری و عدم وجود متولیان کار آزموده برای توسعه این رشته ورزشی را از مهمترین مشکلات ورزش شنا در شهرستان می داند . وی می گوید توجه به این رشته ورزشی به دلیل همجواری با زاینده رود و مخاطرات جدی آن و از طرفی به دلیل وجود استعداد های ذاتی انسانی در شهرستان ضروری به نظر می رسد . لذا از شهرداری درخواست دارد تا سانس هایی برای آموزش کودکان۶ و۷  سال به بالا در اختیار این هیئت قرار دهد .

  آقای مهدیان از هیئت کوهنوردی ، وی هم بزرگترین مشکل هیئت را نبود پشتوانه مالی می داند و می گوید : اگر چه مشکل هیئت های ورزشی مالی است اما نیاز مالی این هیئت به دلیل گرانی ابزار و وسایل کوهنوردی جدی تر و مشهورتر است . وی با اعلام برگزاری همایش کشوری در شهریور ماه امسال از شورای اسلامی و شهرداری زرین شهر خواست تا برای برگزاری مناسب این همایش هیئت را یاری نمائید . مهدیان در پایان از شورای اسلامی شهر جهت ترمیم دیواره سنگ نوردی موجود در سالن ورزشی درخواست یاری و مساعدت نمود.   

  آقای عطایی مسئول هیئت اسکیت شهرستان ، وی در ابتدای صحبت خود کاهش چشمگیر موفقیت های این رشته ورزشی در یکی دو سال گذشته سخن می گوید و می افزاید سالهای قبل از هر ۵ نفر ثبت نام یک قهرمان در این رشته داشتیم در حالیکه امروزه از ۲۰ ثبت نام یک نفر قهرمان می شود. آقای عطایی پیشنهاد می دهد در جشن های خیابانی و مناسبتهای ملی و مذهبی از وجود این ورزشکاران در سطح شهر استفاده شود تا موجبات تشویق کودکان و نوجوانان را فراهم نماید . وی از اینکه هیئت ها برای انجام تبلیغات مجبور به پرداخت هزینه اند ابراز نارضایتی کرد و گفت شایسته است شهرداری زرین شهر یکی از جایگاه های نصب بنر را به هیئت های ورزشی و تبلیغ فعالیت آنان اختصاص دهد .

  IMG_3620

   

  آقای صالحی مسئول هیئت طناب کشی ، وی معتقد است ۱۴ دستگاه دولتی در امر ورزش و زمینه های حمایتی و اجرایی آن دخالت دارند . لذا انتظار ما این است که جایگاه ورزش باید بهتر از اینها باشد . صالحی در ادامه
  می گوید : باید ورزش را به فضاهای باز و فضاهای شهری بیاوریم تا ورزش در جامعه فرهنگ سازی شود . در پایان صالحی از همکاری و همراهی شورای اسلامی شهر در حمایت از ورزشکاران تقدیر و تشکر کرد .

  آقای سلیمیان مسئول هئیت دوچرخه سواری ، وی همکاری و تعامل مسئولین شهر و شهرستان را در امر ورزش موضوعی خطیر و حساس می داند و می گوید اگر هیئت ها تقویت شوند موجب نیرو سازی و تولید ورزشکار شده و در نهایت موجبات تقویت جایگاه ورزش است . وی مواردی مثل احداث پیست چند منظوره – کشاندن فعالیت های ورزشی به فضاهای باز – تشکیل کمیته حمایت از نخبگان ورزشی – تشکیل مجمع خیرین کمک به ورزشکاران و .. را از اولویت های مهم در توجه به امر ورزش می داند .    

  IMG_3669

  سرکار خانم مبشری مسئول کمیته امور بانوان ورزش شهرستان ، ایشان هم خصوصی سازی و واگذاری سالن ها به بخش خصوصی را یکی از موانع توسعه ورزش می داند و معتقد است سالن ها و امکانات برخی ادارات و ارگانها بلا استفاده است در حالیکه هیئت های ورزشی نیاز جدی به چنین اماکنی دارند .

  سرکار خانم محمدی مسئول هیئت رزم آوران شهرستان ، وی نا شناخته بودن این هیئت در شهرستان را یکی از موانع مهم در مسیر فعالیت این مجموعه می داند و معتقد است ادارات باید سالن ها و امکانات موجود خود را برای ارتقاء سطح ورزش و شکوفایی آن در اختیار هیئت ها قرار دهند .

  آقای شریفی مسئول هیئت هندبال شهرستان ، وی نیز از نبود بودجه و پشتوانه مالی لازم برای فعالیت هیئت ها گلایه دارد و می گوید سهم بسیار بالایی از اعتبارات ورزشی به ادارات کل ورزش در کشور اختصاص دارد و هیئت ها در این زمینه واقعا” محروم بوده و مشکل اصلی آنها نبود اعتبارات کافی دولتی است .  وی معتقد است یکی از نیاز های جدی عرصه ورزش ایجاد اماکن مناسب ورزشی جهت بانوان شهرستان است .

  اعضای شورای اسلامی حاضر در جلسه نیز به مواردی از جمله ضرورت برگزاری جلسات با موضوع مشابه – اطلاع رسانی فعالیت هیئت ها در رسانه های جمعی – همکاری ادارات شهرستان با دست اندرکاران ورزش –توسعه ورزش همگانی و … اشاره و تاکید نمودند .   

  مطالب مرتبط :

  بازدید استاندار محترم اصفهان از پروژه های عمرانی زرین شهر

  دكتر زرگر پور استاندار محترم اصفهان از پروژه هاي عمراني زرين شهر بازديد به عمل آوردند. ايشان با حضور در گلزار شهداي زرين شهر به مقام شامخ شهداي زرين شهر در جنگ تحميلي اداي احترام نمودند.   در حاشيه اين ديدار آقاي آريان رئيس شوراي اسلامي زرين شهر خواستار تشكيل جلسه اي مشترك با حضور استاندار، مسئوولين و اعضاي شوراي اسلامي شهر به ... مطلب کامل

  در نشست مشترک شورای اسلامی شهرستان لنجان با شورای زرین شهر مطرح شد: مالیات بر ارزش افزوده، عوارض آلایندگی وایجاد درآمدهای پایدار، نیاز مهم درآمدی شهرستان برای پیگیری است

  به منظور هماهنگی و تعامل بیشتر شوراهای اسلامی شهرهای 9گانه شهرستان، اولین نشست مشترک شورای اسلامی شهرستان لنجان با شورای زرین شهر برگزار شد.   اکبر آریان رییس شورای اسلامی زرین شهرضمن خوش آمد گویی به اعضای شورای شهرستان و شهر، گزارشی از عملکرد شورای اسلامی شهر را در دوره چهارم ارائه نمود. وی تعداد کل مصوبات شورای اسلامی دوره ی چهارم را  627مصوبه ... مطلب کامل

  جلسه اعضای شورای اسلامی زرین شهر با فرماندهی محترم سپاه ناحیه لنجان

  سرهنگ صفر پور در اين جلسه ضمن تشكر از فعاليتهاي شوراي شهر و شهرداري زرين شهر و همكاريهاي في ما بين سپاه و پايگاههاي مقاومت بسيج در خصوص ديدگاههاي مقام معظم رهبري (مدظله العالي) براي ايجاد شهر اسلامي نكاتي را از جمله: عدالت محوري، مظاهر اسلامي و انقلابي، عمران و آباداني شهرها، حفظ اصالت و طبيعت شهرها، معماري ايراني - اسلامي، گسترش اخلاق، توجه ويژه به جوانان و بانوان و ... مطلب کامل

  جلسه اعضای شورای اسلامی زرین شهر با اداره میراث فرهنگی شهرستان لنجان

  سرپرست اداره ميراث فرهنگي در مورد اداره متبوع خويش توضيحاتي به شرح ذيل ارائه دادند.  از ابتداي سال 90 ميراث فرهنگي شهرستان تحت عنوان نمايندگي كار خود را شروع نمود و در سال 95 با پيگيري هاي انجام شده به اداره تبديل شد. ميراث فرهنگي در 4 حوزه مختلف، معاونت ميراث فرهنگي، معاونت سرمايه گذاري و طرحها، معاونت گردشگري و معاونت صنايع دستي فعاليت خود را شروع نمود. بررسي بناهاي ... مطلب کامل

  همدلی و همزبانی رمز موفقیت شهرداری و شورای اسلامی زرین شهر

  رئیس شورای اسلامی زرین شهر در جلسه اعضاء شورای اسلامی با امام جمعه این شهر با اشاره به نگاه ويژه ايشان به جايگاه شورای اسلامی شهر، استفاده عملی از قدرت شورا  در حل مسائل و مشکلات شهر اظهار کرد: افتخار ما در زرین شهر،  قانونگرایی و  پیش بردن امور با مشارکت مردم و عقل و خرد جمعی است چراکه ما معتقدیم مشکلات شهر باید با کمک و مشارکت مردم حل ... مطلب کامل

  همدلی و همزبانی رمز موفقیت شهرداری و شورای اسلامی زرین شهر

  ماه رمضان ، ماه خود سازي ماه خانه تكاني دل ها و رويش دوباره فطرت آدمي است . در اين ماه رحمت ، پروردگار عاليمان درهاي بخشش و مغفرت خود را بر روي بندگان خويش باز مي گذارد تا انسان عاصي و گمراه كه از مسير هدايت الهي جاي مانده رو سوي خالق هستي آورده و با توبه به درگاه باري تعالي از خطا و لغزش دوري نمايد . باز آي ... مطلب کامل

  نشست مشترک شورای اسلامی شهر و هیئت های ورزشی شهرستان لنجان

  كمبود امكانات – نبود پشتوانه مالي- نبود برنامه ريزي صحيح و اصولي – نا هماهنگي مديريتي در ورزش و ... چالشهاي بزرگ ورزش شهر و شهرستان از زبان مسئولين هيئت هاي ورزشي است .   در ابتداي جلسه آقاي سليميان رئيس شوراي اسلامي شهر پس از عرض خير مقدم به مسئولين  هيئت هاي ورزشي شهرستان و تشكر از حضور به موقع آنان گفت : هدف اصلي اين جلسه ارتقاء جايگاه ورزش ... مطلب کامل

  به زودی ، رو نمایی از کتاب «توتستان زر» نوشته دکتر امراله معین

  در جلسه هماهنگي رو نمايي از كتاب توتستان زر با موضوع بررسي وضعيت تاريخي و اجتماعي شهرستان لنجان - محمد سليميان رئيس شوراي اسلامي شهر ضمن تجليل از زحمات 9 ساله دكتر امراله معين در تاليف كتاب گفت : اميدوارم تاريخ شهر و شهرستان بيش از پيش به جامعه امروزي و نسل هاي آينده معرفي  و ارائه شود . در ادامه دكتر ... مطلب کامل

  گرامیداشت روز معلم در دیدار رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر از مدارس شهر زرین شهر

  در اين ديدار كه مصادف با 12 ارديبهشت روز گراميداشت مقام معلم صورت گرفت رئيس و اعضاي شوراي اسلامي زرين شهر با حضور در مدارس مقاطع مختلف تحصيلي شهر شامل : دبيرستان هاي ابن سينا – خديجه كبري (س) – حافظ – ابوذر و حضرت فاطمه (س) و دبستان هاي سعدي – فردوسي و اسماء ضمن ديدار با مديران و معلمان سخت كوش روز معلم را به اين عزيزان تبريك عرض ... مطلب کامل

  جناب آقای کوهکن نماینده ی منتخب شهرستان: با هدف بررسی و حل و فصل مشکلات شهر هر ۳ ماه با اعضای شورای اسلامی شهر یک نشست اختصاصی خواهم داشت.

  در اولین نشست مشترک اعضای شورای اسلامی شهر زرین شهر، شهردار وجناب آقای کوهکن نماینده ی منتخب شهرستان که در تالار جلسات شورای اسلامی شهر برگزار گردید اعضای محترم شورای اسلامی شهر مشکلات ونیازهای جدی شهر را در مسیر توسعه و عمران شهری به شرح ذیل اعلام نمودند: - ضرورت تقویت بنیه ی مالی شهرداری ها - رسیدگی به وضع نخبگان علمی شهر و هموار نمودن زمینه ی رشد علمی آنان - تغییر ... مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است

  تمام حقوق این سایت برای © 2019 شورای اسلامی شهر زرین شهر. محفوظ است.